valik
FIN ENG RUS

Alumiiniumist torntellingud ratastel

Kerged, terastugevdusega alumiiniumist torntellingud ratastel tagavad ohutuse ja mugavuse nii sise- kui ka välistingimustes. Layheri mitmekesised trepitornid ja tööplatvormid on üksteisega täielikult ühilduvad. Võite kasutada üksnes alumiiniumtellinguid või mitut tüüpi tellinguid sobiva lahenduse hõlpsaks ja usaldusväärseks loomiseks teie objekti jaoks.

Layheri alumiiniumtellingud on kerged ja seetõttu lihtsalt kokkupandavad ning käsitsetavad. Isegi juhul, kui tellinguid tuleb sageli ümber paigutada, ei ole see raske tänu kuullaagritega varustatud lukustatavatele ratastele.


Uniroll-telling juurdepääsuredeliga – ohutu alumiiniumist torntelling ratastel

Juurdepääsuredeliga varustatud toekas Uniroll-telling vastab Soome valitsuse määrusele 205/2009, olles ohutult kasutatav mitmesuguste projektide raames. 75 cm laiune alumiiniumtelling mahub kitsastesse oludesse, 150 cm laiune mudel pakub rohkem ruumi materjalidele ja tööriistadele.

Uniroll-trepptelling – toekas ja ohutu alumiiniumist torntelling ratastel

Treppi kasutades jäävad käed tööriistade ja materjalide kandmiseks vabaks. Trepptellingut saab kasutada tööplatvormina või juurdepääsuks kõrgematele platvormidele.

Kokkuklapitav Zifa-75 alumiiniumist torntelling ratastel – mahub kitsasse ruumi

Seda alumiiniumist torntellingut ratastel on lihtne teisaldada, kokkupanek ja lahtivõtmine käivad kiirelt. Zifa-75 on suurepärane alumiiniumtelling näiteks korteriühistu elanike ühiskasutusse, kuid talub ka tõsist kutselist kasutust.

Uniroll-telling juurdepääsuredeliga
Uniroll-telling juurdepääsuredeliga
         
Uniroll-trepptelling
Uniroll-trepptelling
         
Zifa-75
Zifa-75

Võta ühendust!


Tärniga (*) märgitud väljad on kohustuslikud.