valik
FIN ENG RUS

Ilmastikukaitse

Telinekataja pakub kõrgetasemelist asjatundlikkust ilmastikukaitse alal ja laia teenuste valikut planeerimisest elluviimiseni, nagu ka tehnika viimasele sõnale vastavat seadmestikku. Lisaks Layheri Keder Roof-süsteemile võib suurematel objektidel kasutada Keder Roof XL-süsteemi, mis sobib kasutamiseks kuni 40-meetriste sillete korral. Soomes tellimuse peale valmistatud presendid taluvad raskeid kasutustingimusi.

Ilmastikukaitse on tõhusaks ilma, graafiku, kvaliteedi ja tööohutusega seonduvate ohtude ärahoidmise viisiks. Me võtame arvesse kõiki funktsionaalse ehitusobjekti eripärasid, näiteks lume või jää allakukkumisega kaasnevaid ohtusid.

Ilmastikukaitsesüsteemid koosnevad moodulitest ja nende kõrgust saab soovi järgi reguleerida, see aga muudab keerukamategi lahenduste loomise mugavaks.

Telinekataja dokumenteerib ilmastikukaitset sarnaselt kõigile muudele tellingutöödele, kooskõlas MaxxSafe-protsessiga, sealhulgas nt. tellingutööde riskijuhtimine ja tellingute kvaliteedi- ning ohutusauditid. Me pöörame alati erilist tähelepanu tööohutusele, seda ka projekteerimise käigus.


Võta ühendust!


Tärniga (*) märgitud väljad on kohustuslikud.